
16х40х16 мм қабырғалық кабель-арна үшін сыртқы бұрышты бұрады
- Бар
- Коды:138503789
5 246 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
РКК үшін сыртқы РУВИНИЛ бұрышы-40х16
Кабель-арнаны монтаждау кезінде жалғаушы және/немесе тармақтаушы элемент ретінде қолданылады.
Кабель-арнаны монтаждау кезінде жалғаушы және/немесе тармақтаушы элемент ретінде қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 16 мм |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 16 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | қабырғалық кабель-арна үшін сыртқы бұрыш |
- Бағасы: 5 246 ₸

