
Legrand бұрыштық кабель арнасы үшін ішкі бұрыш 50х100х50 мм
- Бар
- Коды:138252094
2 200 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ішкі бұрышы 90 градус Legrand DLP-S 100x50 мм Ішкі бұрышы 90 градус Legrand DLP-S 100x50 мм. Бұрыштар тез орнатылады және кабельдік арнада мықтап ұсталады. Бұрыштар реттелмейді (өзгермейтін бұрыш 90).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материал | ПВХ |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | бұрыштық кабель-арна үшін ішкі бұрыш |
- Бағасы: 2 200 ₸

