
Қабырғалық кабель-арна үшін Legrand ішкі бұрышы 50х100х50 мм
- Бар
- Коды:140550248
3 721 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ішкі бұрышы Legrand METRA 638031 100х50мм
Legrand Metra 80°-тан 120° 100х50мм-ге дейін өзгеретін ішкі бұрышы. Айнымалы бұрыштар әртүрлі конфигурацияларға оңай бейімделеді және жүйенің эстетикалық көрінісін қамтамасыз етеді. Бұрыштар тез орнатылады және кабельдік арнада мықтап ұсталады.
Legrand Metra 80°-тан 120° 100х50мм-ге дейін өзгеретін ішкі бұрышы. Айнымалы бұрыштар әртүрлі конфигурацияларға оңай бейімделеді және жүйенің эстетикалық көрінісін қамтамасыз етеді. Бұрыштар тез орнатылады және кабельдік арнада мықтап ұсталады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | қабырғалық кабель-арна үшін ішкі бұрыш |
- Бағасы: 3 721 ₸

