
60х100х60 мм қабырғалық кабель арнасына арналған DKC бұрышы тегіс
- Қолжетімді емес
- Коды:139745875
6 407 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Угол плоский NPAN предназначен для эстетического оформления мест стыковки кабельных коробов при организации поворота трассы на 90° (L-образный поворот). Материал из АБС-пластика. Размер 100х60 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 60 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | қабырғаға орнатылатын кабель арнасы үшін тегіс бұрыш |
- Бағасы: 6 407 ₸



