
Тік бұрышты тарату қорабы Legrand 72.8х40х40 мм, пластик
- Бар
- Коды:124107652
3 794 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Түрі: Монтаждық қорап
Тереңдігі: 40 мм
Орындар саны: Төрт орындық
Материал: Пластик
Реңк: Сары
Монтаждау тәсілі: Жасырын
Қолдану объектілері: Құрғақ қалқалар үшін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ұзындығы | 72.8 мм |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 3 794 ₸


