
Oasis KP-PB су жылытқышы
- Бар
- Коды:123723520
11 480 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Oasis KP-PB лездік су жылытқышы - кез келген суды жылыту қажеттіліктері үшін заманауи және практикалық шешім.
Ыңғайлы температураны реттеу және қыздыру индикаторы су жылытқышты пайдалануды ыңғайлы және қауіпсіз етеді. Шүмектің конструкциясы пайдалануды жеңілдету үшін оны 360 градусқа бұруға мүмкіндік береді.
Су жылытқыштың қуаты 3 кВТ құрайды, бұл суды 60°C дейін жылдам қыздыруға мүмкіндік береді. Стандартты розеткаға тік қосылымның арқасында су жылытқышты орнату қиындық тудырмайды.
Oasis KP-PB лездік су жылытқышы жазғы резиденцияға, пәтерге немесе саяжайға тамаша сатып алу болады. Ол стильді және заманауи дизайнға ие, өздігінен орнату оңай.
Үйге арналған техника Oasis ұзақ мерзімділік пен күтімнің қарапайымдылығына кепілдік беретін сапалы және қауіпсіз материалдардан жасалған.
Тауарды қолданар алдында нұсқаулықпен мұқият танысуыңызды сұраймыз. Бұл су жылытқыштың индикаторы су ағыны құрылғысы арқылы тікелей өткенде ғана қосылады. Құрылғыны сумен жеткілікті түрде толтырған жағдайда өнімді қосуға болатынына назар аударамыз.
Егер құрылғы пайдаланушы нұсқаулығында сипатталған барлық ережелерге сәйкес қосылған болса, индикатор жанбайды - 14 күн ішінде құрылғыны ақаулы деп қайтаруға болады.
Назар аударыңыз: сатып алынған кранның ішінде аз мөлшерде судың болуына рұқсат етіледі. Бұл кранды сатуға орау алдында оның қауіпсіздігін тексеруге байланысты.
Жинақтау
Су жылытқыш корпусы, айналмалы шүмек, гайка, тығыздағыш тығыздағыш, сым ұстағыш, кепілдік талоны бар пайдаланушы нұсқаулығы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Oasis |
| Жылыту әдісі | Электр |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 60 мм |
| Ені | 210 мм |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Дисплей | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Керек-жарақтар | жоқ |
| Су жылытқыштың түрі | ағынды |
| Суды жылытудың максималды температурасы | 60 °С |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Номиналды қуат | 3 кВТ |
| Бекіту тәсілі | ендірілетін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су жылытқыш |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Тік |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 11 480 ₸









