
Nika баспалдақ Nika СМ6 349 см, , тот баспайтын болат
- Бар
- Коды:50500132
23 084 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Nika СМ6 болат басқышы тұрмыста пайдалануға жарамды. Құралдарды орналастыруға арналған пластик науасы бар. Алтыншы саты алаң түрінде жасалған. Қауіпсіздік белдіктері баспалдақтың жайылып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Nika |
| Салмақ | 8.3 кг |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Платформаға (алаңға) дейінгі биіктік | 149 мм |
| Бүктелген түрдегі ұзындық | 197 қараңыз |
| Қосымша ақпарат | тұтқадағы құралға арналған науа |
| Сатылар саны | 6 |
| Макс. жұмыс биіктігі (қызметкермен бірге) | 349 см |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | ұйымдастырушымен бірге |
| Жиналмалы механизм | Иә |
| Түрі | баспалдақ |
| Трансформер | Жоқ |
| Баспалдақтардың ені | 42 см |
- Бағасы: 23 084 ₸




