
Кір жуғыш машина Atlantiq TGWM 3B.80BGR (8 kg) сұр
- Бар
- Коды:142630376
155 990 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Atlantiq TGWM 3B.80BGR кір жуғыш машинасы — тиімді шешім қамтамасыз ететін сіздің үйіңіз үшін жуудың жоғары сапасы және пайдаланудың қарапайымдылығы. Максималды жүктемесі 8 кг және инверторлық қозғалтқышы бар ол сіздің киіміңізге күтім жасауда сенімді көмекші болады.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Энергия тұтыну класы А — электр энергиясын үнемдеу.
- 🔥 Бумен жуу машинасы — күрделі дақтарды кетіреді және заттарды сергітеді.
- 🎛 16 кіріктірілген бағдарламалар — матаның және ластанудың кез келген түріне арналған.
- 🤫 Тыныш жұмыс — тәуліктің кез келген уақытында жууға мінсіз.
- 🧼 Электрондық басқару — пайдаланудың қарапайымдылығы мен ыңғайлылығы.
Бағалайтын отбасылар үшін қолайлы сапа және жайлылық күнделікті өмірде. Кір жуғыш машина нәзік маталарды жуу немесе төсек-орындарды қарқынды жуу сияқты кез келген тапсырманы тамаша орындай алады.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 57 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Бағдарламалар | Алдын ала жуу |
| Негізгі | |
| Кептіру | Жоқ |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Жуу түрі | Автомат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Активаторлық | Жоқ |
| Ауа-көпіршікті жуу | Жоқ |
| Биіктігі | 85 см |
| Тереңдігі | 49.5 см |
| Көрсету | Иә |
| Кірді қайта тиеу | Жоқ |
| Судың ағып кетуінен қорғау | Жоқ |
| Инверторлық қозғалтқыш | Иә |
| Электр энергиясын тұтыну сыныбы | A |
| Жуудың тиімділік сыныбы | A |
| Бақылау | теңгерімсіздік |
| Зығырдың максималды жүктемесі | 8 келі |
| Резервуардың материалы | тот баспайтын. болат |
| Бумен өңдеу | Иә |
| Сығу кезіндегі айналу жылдамдығы | 1200 айн/мин |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнатуға арналған алмалы-салмалы қақпақ | Жоқ |
| Жууды бастауды кейінге қалдыру таймері | Иә |
| Ағып кетуден қорғау түрі | жоқ |
| Басқарма | электрондық |
| Шу деңгейі (жуу / сығу) | 62 дБ/ 76 дБ |
| Орнату | жеке тұрған |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 59.5 см |
- Бағасы: 155 990 ₸









