
Мұздатқыш Acron MF-400C 400 л ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:132964193
171 252 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Морозильный ларь Acron MF‑400C объёмом 400 литров — просторный и надёжный бытовой морозильник для домашнего и сезонного хранения большого объёма продуктов. Простое механическое управление, классический белый цвет и высокая энергоэффективность делают его отличным выбором для семьи, кафе или дачи.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Без бренда |
| Қуат тұтыну класы | A+ |
| Климаттық класс | T, SN, ST, N |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Мұздатқыштың түрі | мұздатқыш сөре |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Автономды суықты сақтау | 10 сағ |
| Биіктігі | 83.5 см |
| Тереңдігі | 73.5 қараңыз |
| Компрессордың инверторлық түрі | Жоқ |
| Мұздату қуаты | тәулігіне 18 кг |
| Жалпы көлем | 400 л |
| Пайдалы көлем | 400 л |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -18 |
| Мұздатқыш камераны жібіту | Defrost |
| Түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
| Шу деңгейі | 42 дБ |
| Салқындатқыш | R600a |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 136.5 см |
| Жылына энергия тұтыну | 321 кВТ/сағ/жыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Орнату тәсілі | жеке тұрған |
- Бағасы: 171 252 ₸




