
Монитор 23.8" ASUS VA24EHF қара
- Бар
- Коды:116974562
64 469 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ASUS VA24EHF — бұл 23.8 дюймдік IPS-матрицалық ойын мониторы, ол кескіннің керемет сапасын және жылдам реакцияны ұсынады. Міне, негізгі мүмкіндіктер: - **Диагональ**: 23.8 дюйм - **Ажыратымдылық**: 1920x1080 (Full HD) - **Матрица түрі**: IPS - **Контраст қатынасы**: 1300:1 - **Жарықтық**: 250 кд/м2 - **Максималды жаңарту жиілігі**: 100 Гц - **Жауап беру уақыты**: 1 мс - **Арақатынасы**: 16:9 - **Артқы жарық**: LED - **Салмағы**: 2.84 кг - **Өлшемдері**: 539 x 206 x 417.2 мм - **Кірістер**: HDMI -**Қосымша мүмкіндіктер**: Flicker-Free технологиясы, Adaptive-Sync, Kensington Lock ұясы, экран көлбеуін реттеу. - **Экран жабыны**: күңгірт - **Қисық экран**: жоқ - **Сенсорлық экран**: жоқ - **3D қолдауы**: жоқ Монитор жоғары жаңарту жиілігі мен жылдам жауап беру уақытының арқасында ойынға жарамды және Flicker-Free технологиясының арқасында ыңғайлы көруді қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 2.84 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 1 мс |
| Қосымша сипаттамалары | |
| 90 градусқа бұрылу | Жоқ |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Қуат көзі | |
| Қуат тұтыну | 50 Вт |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қоректендіру блогы | кіріктірілген |
| Кірістер | HDMI |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 539х206х417.2 |
| Қиғаш | 23.8 дюйм |
| Қосымша | Технология Flicker-Free, Adaptive-Sync. Кенсингтон құлпына арналған слот. Экранның еңкеюін реттеу. |
| Ойын мониторы | Иә |
| Қисық экран | Жоқ |
| Интерфейстер | HDMI |
| Контраст қатынасы | 1300 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 100 Гц |
| Түстердің максималды саны | 16,7 млн. |
| Қабырғаға бекіту | 100х100 мм |
| Жарықтандыру | LED |
| Экранды жабу | күңгірт |
| Портативті | Жоқ |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Жоқ |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Экранды динамикалық жаңарту технологиясы | жоқ |
| СК-матрицаның түрі | IPS |
| Жад карталарын оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
| Түсі | Қара |
| Жарықтық | 250 кд/м2 |
- Бағасы: 64 469 ₸




