
Шаңсорғыш HAYAI H35R PRO сұр, қызыл
- Қолжетімді емес
- Коды:148264432
93 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Легкий и мощный беспроводной пылесос для быстрой и удобной уборки. Работает до 60 минут без подзарядки, имеет 3 режима мощности, умный LED-дисплей и датчик пыли.
Благодаря съемному аккумулятору и однокнопочному очищению контейнера уборка становится максимально простой.
Современный дизайн в серо-красных тонах отлично впишется в любой интерьер.
Благодаря съемному аккумулятору и однокнопочному очищению контейнера уборка становится максимально простой.
Современный дизайн в серо-красных тонах отлично впишется в любой интерьер.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Циклон сүзгісі |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Батарея | 2500 mAh*7. Зарядтау уақыты 4-6 сағат |
| Салмақ | 4.5 кг |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 60 мин |
| Биіктігі | 121 қараңыз |
| Тереңдігі | 25 см |
| Қосымша ақпарат | 3 жұмыс режимі. Алынбалы батарея. Ақылды LED-дисплей. Жууға болатын қайта пайдалануға болатын сүзгілер. Контейнерді бір батырмамен босату. Шаң датчигі |
| Қосымша қондырмалар жиынтықта | Саңылаулы саптама, жиһазға арналған щетка |
| Қуат көзі | батарея |
| Сору қуаты | 120 Вт |
| Шаң жинағыштың көлемі | 0.5 л |
| Тұтынылатын қуат | 350 Вт |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 254х250х1210 мм |
| Қуатты реттегіш | корпуста |
| Турбощетка жиынтықта | Жоқ |
| Тазалау | құрғақ |
| Шу деңгейі | 82 дБ |
| Функциялар мен функциялар | зарядтау индикаторы |
| Түсі | Қызыл, Сұр |
| Ені | 25.4 қараңыз |
- Бағасы: 93 990 ₸





