
Тік бұрышты тарату қорабы KSC 120х100х65 мм, пластик
- Бар
- Коды:149989690
2 250 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қорапты гофрленген, тегіс, арматураланған құбырлармен немесе сымдармен бірге пайдалануға болады. Арматураланған көлденең қабырғалар қорапты сылақ астындағы қабатта мықтап ұстайды. Қосылу және коммутация үшін бұрандалы қосылымдардағы топтық терминалдарды немесе спиралі бар бір полюсті терминал қақпақтарын пайдалануға болады. Қорап ыңғайлы құрылымды, функционалды дизайнды қабылдайды және қауіпсіздік стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 65 мм |
| Ұзындығы | 120 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 2 250 ₸

