
Тік бұрышты тарату қорабы KSC 240х190х70 мм, пластик
- Бар
- Коды:149988742
4 721 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ашық орамға арналған шаң өткізбейтін қорап гофрленген, тегіс немесе арматураланған құбырлармен және кабельмен біріктірілген қуатты және төмен токты желілерді құру және коммутациялау үшін қолданылады. Қорапта серпімді кабель кірістері (KSC 11-309) немесе таңбаланған тығындалған кірістер (KSC 11-309A) бар. Қақпақ корпусқа берік бұралмалы бұрандалармен бекітіледі, бұл шаң мен ылғалдың енуінен сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 70 мм |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Ені | 190 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP44 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | сыртқы |
- Бағасы: 4 721 ₸

