
Тарату қорабы шаршы KSC 150х110х50 мм, пластик
- Бар
- Коды:101987810
2 311 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ашық монтаждау үшін шаң өткізбейтін қорап гофрленген, тегіс немесе арматураланған құбырлармен және кабельмен біріктірілген қуатты және төмен токты желілерді құру және коммутациялау үшін қолданылады. Қорап таңбаланған дыбыссыз кірістермен жабдықталған (KSC 11-307A). Қақпақ корпусқа берік бұралмалы бұрандалармен бекітіледі, бұл шаң мен ылғалдың енуінен сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Ені | 110 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша | қақпағы жоқ қораптың биіктігі 50 мм, қақпағы 75 мм |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP55 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | сыртқы |
| Ерекшеліктері | Алмалы-салмалы қақпақ |
- Бағасы: 2 311 ₸

