
Тік бұрышты тарату қорабы KSC 150х100х45 мм, пластик
- Қолжетімді емес
- Коды:101987841
2 146 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қорапта гофрленген және тегіс құбырларды немесе кез келген басқа кабель сымдарын қосу үшін әртүрлі диаметрлі 42 таңбаланған сым бар. Қорап қуатты және төмен токты электр желілерін коммутациялау үшін пайдаланылады, қуыс қабырғалар мен төбелерге орнатылады, металл табандармен мықтап бекітіледі. Қораптың функционалдық құрылымы, заманауи дизайны бар және қауіпсіздік стандарттарының талаптарына жауап береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 45 мм |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша | Қорапта гофрленген және тегіс құбырларды немесе кез келген басқа кабель сымдарын қосу үшін әртүрлі диаметрлі 42 таңбаланған сым бар. Қорап қуатты және төмен токты электр желілерін коммутациялау үшін пайдаланылады, қуыс қабырғалар мен төбелерге орнатылады, бірақ |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP30 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
| Ерекшеліктері | Алмалы-салмалы қақпақ |
- Бағасы: 2 146 ₸

