
Тарату қорабы дөңгелек KSC 68х68х35 мм, пластик
- Бар
- Коды:149987552
1 515 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұл қорап өзінің үнемділігімен ерекшеленеді, қораптың корпусы 35 мм тереңдікке ие, бұл оны гипсокартон мен жүк көтергіш қабырға арасындағы саңылауы шектеулі жерлерде орнатуға мүмкіндік береді. Металл аяқтары бар берік бекіткіш қорапты қабырғаға мықтап және жылдам бекітеді. Гипсокартон мен қуыс қабырғаларға арналған электр қондырғысы қуатты және төмен токты желілерді салу үшін пайдаланылуы мүмкін. Қақпақпен бірге қорап дәнекерлеу қорабы ретінде пайдаланылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Пішін | Дөңгелек |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 35 мм |
| Ұзындығы | 68 мм |
| Ені | 68 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 1 515 ₸

