
Тік бұрышты тарату қорабы KSC 240х190х70 мм, пластик
- Қолжетімді емес
- Коды:102008819
4 131 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаң-ылғалдан қорғалған қорап KSC 11-309
—
сенімді шешім
қуатты және төмен токты желілерді ұйымдастыру және қорғау үшін. Қамтамасыз ете отырып, ашық монтаждау үшін мінсіз
қорғаудың жоғары дәрежесі
IP65 класының арқасында ылғал мен шаңнан.✨ Ерекшеліктері:- ✅
Алмалы-салмалы қақпақ
— ішкі компоненттерге қол жетімділіктің ыңғайлылығы.- 🧱
Төзімді пластикалық корпус
— сыртқы әсерлерге төзімді.- 🔗
Иілгіш кабельді ендірмелер
— кабельдердің әртүрлі типтерін қосудың қарапайымдылығы.- 🛠
Монтаждаудың қарапайымдылығы
— сыртқы пайдалану үшін жарамды.KSC 11-309 қорабы кәсіпқойлар мен әуесқойлар үшін өте қолайлы
тиімді және ұзақ мерзімді шешім
ашық кеңістік жағдайында электр жүйелерін монтаждау үшін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 70 мм |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Ені | 190 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша | Ашық орамға арналған шаң өткізбейтін қорап гофрленген, тегіс немесе арматураланған құбырлармен және кабельмен біріктірілген қуатты және төмен токты желілерді құру және коммутациялау үшін қолданылады. Қорап серпімді кабель сымдарымен жабдықталған (KSC 11-309) |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP65 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | сыртқы |
| Ерекшеліктері | Алмалы-салмалы қақпақ |
- Бағасы: 4 131 ₸

