
North Aurora табақты кабельді науа ЛМЗП 200*100-0.8-90-ОЦ, 460 588, металл
- Бар
- Коды:135245126
6 099 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
North Aurora монтаждау лотогының ЖМП ЛМЗП 200*100-0,8-90-ОЦ
Монтаждау науасын мырышталған болаттан жасалған 90 градус бұрышқа көтеру. Монтаждау науаларының пішінделген бөліктері көлденең және тік жазықтықтағы кабельдік жолдардың бағытын өзгертуге, сондай-ақ кабельдік жолдардың тармақталуын және қиылысуын ұйымдастыруға арналған. Фасонды секцияларды науалардың түзу секцияларымен жалғау сыртқы қосқыштардың көмегімен жүзеге асырылады, бұл кабельдерді төсеу кезінде олардың өткір жиектерінен оқшаулауының зақымдалуын болдырмайды. Сонымен қатар, пішінді бұйымдардың конструкциясы олардың ішкі беттерінде түйіспелер мен өткір жиектердің болуын болдырмайды. Секциялық бөлшектерді құрастыру мырыш жабынының сақталуын қамтамасыз ететін фартинг әдісімен жүзеге асырылады. Фасонды секциялар монтаждау лотоктарының барлық түрлері үшін қолданылады.
Монтаждау науасын мырышталған болаттан жасалған 90 градус бұрышқа көтеру. Монтаждау науаларының пішінделген бөліктері көлденең және тік жазықтықтағы кабельдік жолдардың бағытын өзгертуге, сондай-ақ кабельдік жолдардың тармақталуын және қиылысуын ұйымдастыруға арналған. Фасонды секцияларды науалардың түзу секцияларымен жалғау сыртқы қосқыштардың көмегімен жүзеге асырылады, бұл кабельдерді төсеу кезінде олардың өткір жиектерінен оқшаулауының зақымдалуын болдырмайды. Сонымен қатар, пішінді бұйымдардың конструкциясы олардың ішкі беттерінде түйіспелер мен өткір жиектердің болуын болдырмайды. Секциялық бөлшектерді құрастыру мырыш жабынының сақталуын қамтамасыз ететін фартинг әдісімен жүзеге асырылады. Фасонды секциялар монтаждау лотоктарының барлық түрлері үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | North Aurora |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 100 мм |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша | Ұзындығы мм: 200 мм, Биіктігі, мм: 0.8, Ені, мм: 100 мм |
| Материал | Металл |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Жоқ |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Жоқ |
| Өлшемдері | 200*100-0.8-90-ОЦ |
| Науа түрі | беттік |
| Материалдың қалыңдығы | 0.8 мм |
- Бағасы: 6 099 ₸

