
Тарату қорабы дөңгелек Tyco 65х65х40 мм, пластик
- Бар
- Коды:134997905
4 883 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қорап ауыз. блоктар үшін D=65мм, Н=40мм
Кірпіш және бетон қабырғаларға розеткалар мен ажыратқыштарды, диммерлерді және басқа да электр қондырғыларын орнату үшін қолданылады. Олардың жақсы диэлектрик болып табылатын берік пластикалық корпусы бар. Тік және көлденең блоктарға орнатуға болады.
Кірпіш және бетон қабырғаларға розеткалар мен ажыратқыштарды, диммерлерді және басқа да электр қондырғыларын орнату үшін қолданылады. Олардың жақсы диэлектрик болып табылатын берік пластикалық корпусы бар. Тік және көлденең блоктарға орнатуға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Tyco |
| Пішін | Дөңгелек |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ұзындығы | 65 мм |
| Ені | 65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP30 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 4 883 ₸

