
Қабырғалық кабель-арна үшін DKC сыртқы бұрышы 17х40х17 мм
- Бар
- Коды:138503801
1 523 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыртқы бұрыш AEM DKC 00406 40x17
Шағын арналарға арналған сыртқы AEM бұрышы. Трассаның түйіскен жерлері мен бұрылыстарын эстетикалық безендіруге арналған. ABS пластиктен жасалған материал. Үлгі өлшемі: 40х17 мм.
Шағын арналарға арналған сыртқы AEM бұрышы. Трассаның түйіскен жерлері мен бұрылыстарын эстетикалық безендіруге арналған. ABS пластиктен жасалған материал. Үлгі өлшемі: 40х17 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 17 мм |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 17 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | қабырғалық кабель-арна үшін сыртқы бұрыш |
- Бағасы: 1 523 ₸

