
Game Max GM-800 800 Вт қуат беру блогы
- Қолжетімді емес
- Коды:146014327
36 036 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
жүйеге қажет кабельдерді ғана қосуға мүмкіндік беретін толық модульдік кабельдері бар gm-series қуат көзі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.38 кг |
| Кіріс кернеуі | 100-240 жылы |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), асқын кернеуден және ток лақтырудан қорғау (SIP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| IDE қосқыштарының саны | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| Қуат | 800 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 165x86x150мм |
| Сертификат 80 PLUS | Bronze |
| Салқындату жүйесі | желдеткіш 14 см |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 36 036 ₸


