
Tyco 88х88х44 мм шаршы тарату қорабы, пластик
- Бар
- Коды:134997898
5 200 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
88х88х44мм кабель-арналарға арналған ТУСО орнату қорабы
Кабельдік арналарға арналған әмбебап орнату қорабы тұрмыстық, компьютерлік, телефондық розеткаларды, жарық реттегіштерін және барлық типтегі ажыратқыштарды ашық түрде орнатуға арналған. Алынбалы бүйір қабырғаларының арқасында ол модульдердің қажетті саны үшін бір блокқа жиналады. Ені 16, 20, 25 және 40 мм және биіктігі 16 м-ге дейінгі кабельдік арнаны орнатудың ішкі қауіптері бар..
Кабельдік арналарға арналған әмбебап орнату қорабы тұрмыстық, компьютерлік, телефондық розеткаларды, жарық реттегіштерін және барлық типтегі ажыратқыштарды ашық түрде орнатуға арналған. Алынбалы бүйір қабырғаларының арқасында ол модульдердің қажетті саны үшін бір блокқа жиналады. Ені 16, 20, 25 және 40 мм және биіктігі 16 м-ге дейінгі кабельдік арнаны орнатудың ішкі қауіптері бар..
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Tyco |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 44 мм |
| Ұзындығы | 88 мм |
| Ені | 88 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 5 200 ₸

