
COUGAR Airface 180 корпусы қара түсті
- Бар
- Коды:149714238
37 052 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cougar Airface 180 пайдаланылған жоқ компьютерлік корпус
Алдыңғы жағында екі 180 мм PWM ARGB желдеткіші және артқы жағында бір 120 мм PWM ARGB желдеткіші алдын ала орнатылған Airface 180 сатып алғаннан кейін бірден салқындатуды қамтамасыз етеді. Ең ыстық ойын жағдайларында жүйенің максималды өнімділігін сақтау үшін салқындату жүйесін 8 желдеткішке дейін кеңейтіңіз.
Металл сүзгі панелі магниттермен жұқа аралық жақтауға бекітіліп, минималды, ұқыпты көрініс береді және жақсы ауа айналымын қамтамасыз етеді. Панельдің төменгі жағындағы ойыс ойық саусақ ойығы ретінде қызмет етеді, бұл оны оңай алып тастауға мүмкіндік береді.
ДК корпусының ортасындағы дәстүрлі орналасудан айырмашылығы, қуат көзінің ұясы оң жаққа ығысқан, бұл бүйірлік желдеткіш панелі арқылы қосымша ауа ағынын қамтамасыз етеді.
Airface 180 сонымен қатар ASUS BTF, MSI Project Zero және GIGABYTE Project Stealth сияқты кері штепсельдік аналық платалармен толық үйлесімді.
Airface 180 әртүрлі құрастыру талаптары үшін оңтайлы болып табылады, ол кері қосқыш, Mini-ITX, Micro-ATX, ATX және CEB аналық платаларымен үйлесімді.
Airface 180 ұзындығы 340 мм-ге дейінгі графикалық процессорларды қолдайды, бұл өнімділікке бағытталған құрылымдар үшін тамаша таңдау жасайды.
Airface 180 құрылғысында әртүрлі құрылғылар мен перифериялық құрылғыларды қосуға арналған USB 3.2 Gen 2 Type-C x 1 және USB 3.0 Type-A x 2 порттары бар.
Кіріктірілген жарықдиодты контроллер аналық платамен синхрондалады, бұл артқы жарықтың бүкіл жүйеде біркелкі синхрондалуын қамтамасыз етеді.
Алдыңғы жағында екі 180 мм PWM ARGB желдеткіші және артқы жағында бір 120 мм PWM ARGB желдеткіші алдын ала орнатылған Airface 180 сатып алғаннан кейін бірден салқындатуды қамтамасыз етеді. Ең ыстық ойын жағдайларында жүйенің максималды өнімділігін сақтау үшін салқындату жүйесін 8 желдеткішке дейін кеңейтіңіз.
Металл сүзгі панелі магниттермен жұқа аралық жақтауға бекітіліп, минималды, ұқыпты көрініс береді және жақсы ауа айналымын қамтамасыз етеді. Панельдің төменгі жағындағы ойыс ойық саусақ ойығы ретінде қызмет етеді, бұл оны оңай алып тастауға мүмкіндік береді.
ДК корпусының ортасындағы дәстүрлі орналасудан айырмашылығы, қуат көзінің ұясы оң жаққа ығысқан, бұл бүйірлік желдеткіш панелі арқылы қосымша ауа ағынын қамтамасыз етеді.
Airface 180 сонымен қатар ASUS BTF, MSI Project Zero және GIGABYTE Project Stealth сияқты кері штепсельдік аналық платалармен толық үйлесімді.
Airface 180 әртүрлі құрастыру талаптары үшін оңтайлы болып табылады, ол кері қосқыш, Mini-ITX, Micro-ATX, ATX және CEB аналық платаларымен үйлесімді.
Airface 180 ұзындығы 340 мм-ге дейінгі графикалық процессорларды қолдайды, бұл өнімділікке бағытталған құрылымдар үшін тамаша таңдау жасайды.
Airface 180 құрылғысында әртүрлі құрылғылар мен перифериялық құрылғыларды қосуға арналған USB 3.2 Gen 2 Type-C x 1 және USB 3.0 Type-A x 2 порттары бар.
Кіріктірілген жарықдиодты контроллер аналық платамен синхрондалады, бұл артқы жарықтың бүкіл жүйеде біркелкі синхрондалуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | COUGAR |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Формфактор | ATX |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.62 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | Желдеткіш 180mm ARGB PWM x2, желдеткіш 120mm ARGB PWM x 1 |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | СЖО қолдауы: Алдыңғы жағы: 240/280/360мм; Үстіңгі жағы: 240/280 мм; Артқы жағы: 120/140 мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 170 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 340 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | Алдынан: 180мм х 2 / 140мм х 2 / 120ммх3; Жоғарыдан: 140мм х 2 / 120мм х 2; Төменнен: 120мм х 2; Артынан: 120мм х 1 |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Шаңға қарсы сүзгі | жоғарғы панель |
| Өлшемдері | 483х220х410 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | USB 3.2 Gen 2 Type-C x 1, USB 3.0 Type-A x 2, Audio Jack x 1, RGB түймесі |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 37 052 ₸









