
17х25х17 мм қабырғалық кабель-арнаға арналған DKC жалғау/жапсыру
- Қолжетімді емес
- Коды:139163704
1 637 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соединение на стык GM DKC 00591 25x17
Соединение на стык GM для мини-каналов предназначено для эстетичного оформления мест стыковки мини-каналов (накладка на стык), скрытие мест стыка, неровно спиленных при монтаже крышек мини-каналов. Материал из АБС-пластика.
Типоразмер: 25х17 мм.
Ширина крышки - 25 мм.
Глубина настенного кабель-канала - 17 мм.
Соединение на стык GM для мини-каналов предназначено для эстетичного оформления мест стыковки мини-каналов (накладка на стык), скрытие мест стыка, неровно спиленных при монтаже крышек мини-каналов. Материал из АБС-пластика.
Типоразмер: 25х17 мм.
Ширина крышки - 25 мм.
Глубина настенного кабель-канала - 17 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Биіктігі | 17 мм |
| Тереңдігі | 17 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | қабырғалық кабель-арнаға арналған түйіспеге жалғау/жапсырма |
| Ені | 25 мм |
- Бағасы: 1 637 ₸

