
AeroCool VX PLUS Stealth 350 350 Вт қуат көзі
- Бар
- Коды:147849875
11 813 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстіңгі панельдің жаңа бірегей дизайнының арқасында VX PLUS бұрынғыдан да жақсырақ көрінеді және ойын жүйесінің дизайны мен мүмкіндіктерін сәтті толықтырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | AeroCool |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1 кг |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Жоқ |
| Қуат | 350 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 150 × 140 × 86 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Жоқ |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 11 813 ₸





