
Шаңсорғыш AENO TC1 қою сұр
- Бар
- Коды:148081229
169 990 ₸
- +7 (701) 635-42-91
AENO TC1 сымсыз жуғыш тік шаңсорғыш
Батарея зарядының төмендігі индикаторы
Телескопиялық түтік
Автокөліктерді тазалау үшін жарамды
"Циклон" технологиясы: Металл сүзгі резервуардағы бөлшектерді өлшемдері бойынша сұрыптауға мүмкіндік береді, бұл үлкен бөлшектердің бітелуіне жол бермей, тұрақты ауа ағынын қамтамасыз етеді.
Әртүрлі мақсаттарға арналған екі қондырма + жиһазға арналған моторлы щетка жиынтықта
Ылғалды жинау
Жарықдиодты дисплей
Құрғақ тазалау
Бейімделетін моторлы турбощетка
Соққыға төзімді берік пластик
Батарея зарядының деңгейінің индикаторы
Жету қиын жерлерде жеңіл тазалау
Жууға болатын сүзгілер
Таңдалған режимнің индикациясы
Құрама блоктың жұмыс режимдері: автоматты сумен жабдықтау + шаңсорғыш, қарқынды сумен жабдықтау + шаңсорғыш, тек еденді құрғақ тазалау.
Аралас блоктың сүзгісі: жууға болады, қолданар алдында кептіру керек.
Жарықдиодты жарықтандыру Turbo. Екі роликті щетка тазалаудың ең жақсы нәтижесі үшін бір-біріне қарай бағытта қозғалады.
Роликті щеткаларды автоматты түрде өздігінен тазалау. Қолдар әрқашан таза, түймені басу арқылы өзін-өзі тазалау.
Роликтерді жинағаннан кейін автоматты түрде кептіру, оларды алып тастаудың және бөлек кептірудің қажеті жоқ.
Дауыстық көмекші (ажыратылатын).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AENO |
| Батареяның жұмыс уақыты | 40 мин |
| Сору қуаты | 350 Вт |
| Қуат тұтыну | 300 Вт |
| Шаң жинағыштың түрі | Аквафильтр, Контейнер, Циклон сүзгісі |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Түрі | Тік |
| Тазалау түрі | Құрғақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.1 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 1.5 м |
| Шу деңгейі | 76 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея | 4000 |
| Биіктігі | 111 қараңыз |
| Тереңдігі | 22.7 қараңыз |
| Қосымша қондырмалар жиынтықта | саңылаулы щетка, жиһазға арналған щетка. |
| Шаң жинағышты толтыру индикаторы | Иә |
| Қуат көзі | батарея |
| Сұйықтыққа арналған резервуардың көлемі | 0.8 л |
| Шаң жинағыштың көлемі | 1 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 27.8х22.7х111 см |
| Қуатты реттегіш | тұтқада |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сору құбыры | бүтін |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | ылғалды|құрғақ |
| Функциялар мен функциялар | шаң жинағышты толтыру индикаторы, зарядтау индикаторы, саптамаларды сақтауға арналған орын, ыстық ауамен өңдеу, қызып кету кезінде өшіру |
| Түсі | қою сұр |
| Сүзгілеу сатыларының саны | 2 |
| Ені | 27.8 қараңыз |
| Электр щеткасы жиынтықта | Иә |
- Бағасы: 169 990 ₸










