
Жабыспайтын жабыны бар Tefal Titanium Pro 28 см таба, алюминий
- Қолжетімді емес
- Коды:112694404
31 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Tefal Titanium Pro E2320674 әмбебап таба — сіздің денсаулығыңызға барынша жайлылық пен қамқорлықпен әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған тамаша таңдау.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Titanium Pro жабыспайтын жабыны — майдың ең аз мөлшерімен қуыруға арналған.
- 🧱 Төзімді алюминий корпусы — жылдам және біркелкі қыздыруды қамтамасыз етеді.
- 🌱 Плиталардың барлық түрлерімен үйлесімді — газ, электр және шыны керамикалық беттерде қолданыңыз.
Бұл таба жаңадан бастағандар үшін де, тәжірибелі аспаздар үшін де асүйде таптырмас көмекші болады. Сүйікті тағамдарыңызды рахаттана және жеңіл дайындаңыз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tefal |
| Материал | Алюминий |
| Пішін | Дөңгелек |
| Қақпақ | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабыспайтын жабын | Иә |
| Салмақ | 1.35 кг |
| Тереңдігі | 6 см |
| Диаметрі | 28 см |
| Индукциялық пештер үшін | Жоқ |
| Үлгінің немесе топтаманың атауы | Titanium Pro |
| Ерекшеліктері | Жабыспайтын жабын |
| Үйлесімді тақталар | газ плиталары үшін, шыны керамикалық плиталар үшін, электр плиталары үшін |
| Түрі | таба |
| Жабыспайтын жабынның түрі | тефлонды |
- Бағасы: 31 990 ₸










