
Bang & Olufsen Beosound A9 5th Gen акустикалық жүйесі
- Бар
- Коды:150528952
2 321 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BEOSOUND A9
Таза дизайнның артында ақылды түрде жасырылған жеті жоғары сапалы динамик керемет қуат пен егжей-тегжейлі дыбысты қамтамасыз етеді. Бұл акустикалық шедевр — өз ісінің шеберлерінің ғасырлық тәжірибесінің жемісі.
МИНИМАЛИЗМ МАКСИМУМДА
Сіздің үйіңіздегі дыбыстың мүсіні
Алыстан қарағанда бұл минималистік өнер туындысы, жақыннан жарқыраған гауһар тас. Баған сіз оны аяққа орнатсаңыз да, қабырғаға іліп қойсаңыз да, кез келген интерьерге мінсіз әшекей болады. Музыка өшірулі болса да, оның сұлулығын жан-жақтан тамашалаңыз.
Таза дизайнның артында ақылды түрде жасырылған жеті жоғары сапалы динамик керемет қуат пен егжей-тегжейлі дыбысты қамтамасыз етеді. Бұл акустикалық шедевр — өз ісінің шеберлерінің ғасырлық тәжірибесінің жемісі.
МИНИМАЛИЗМ МАКСИМУМДА
Сіздің үйіңіздегі дыбыстың мүсіні
Алыстан қарағанда бұл минималистік өнер туындысы, жақыннан жарқыраған гауһар тас. Баған сіз оны аяққа орнатсаңыз да, қабырғаға іліп қойсаңыз да, кез келген интерьерге мінсіз әшекей болады. Музыка өшірулі болса да, оның сұлулығын жан-жақтан тамашалаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bang & Olufsen |
| Акустикалық безендіру | Фазоинвертор типі |
| Жолақтар саны | 2 |
| Максималды қуат | 1500 Вт |
| Қуат | 1500 Вт |
| Сезімталдық | 85.5 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 14.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сымсыз интерфейстер | Bluetooth|Wi-Fi |
| Жаңғыртылатын жиіліктер диапазоны | 33 Гц - 23 000 Гц |
| Интерфейстер | LAN 1 (RJ-45) Желілік аудио кіріс 1 (USB типті C) |
| Материал | Алюминий, Ағаш, Полимер, Мата |
| Мақсаты | Сабвуфер, Твиттер, Орталық арна |
| Өлшемдері | Тереңдігі (мм) 908 мм Биіктігі (мм) 415 мм Ені (мм) 701 мм |
| Жиынтықтың құрамы | Жылдам іске қосу нұсқаулығы USB адаптері |
| Түрі | Белсенді |
| Түсі | Сұр |
- Бағасы: 2 321 990 ₸










