
Шаңсорғыш HAUSLER Runway Jet i3 pro HLS-01FT0SСАГС BLUE көгілдір
- Бар
- Коды:119345959
41 990 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Артықшылықтары:
✅ Циклонды сүзу + HEPA және жууға болатын сүзгі
✅ Сымсыз және портативті — салмағы небәрі 2-3 кг
✅ Сыйымдылығы 0,6 л шаңға арналған контейнер
✅ Қуатты қозғалтқыш 300 Вт, сору күші 22 кПА дейін
✅ Батареяның қызмет ету мерзімі 40 минутқа дейін
✅ Жылдам зарядтау — 4-4,5 сағат
✅ Тыныш жұмыс — шу деңгейі 72 дБ
✅ 2200 МАч батарея тұрақты қуатты қамтамасыз етеді
✅ Күтім жасау және сақтау оңай
🧩 Саптамалардың жиынтығы:
✔️ Жарықдиодты жарықтандырылған турбо щетка — жиһаз астындағы қараңғы жерлерді ерекшелейді
✔️ Саңылаулы саптама 2—де 1 - тар кеңістіктер мен бұрыштар үшін
✔️ Тегіс саптама — тегіс беттерге арналған
✔️ Диван қондырмасы — жұмсақ жиһаздан шаң мен жүнді тиімді кетіреді
✔️ Қол жетпейтін жерлерге арналған диван қондырмасы — жастықтар мен тігістердің арасын тазалау
💡 Мінсіз жарасады:
Пәтерді немесе үйді күнделікті тазалауға арналған
Үй жануарларының иелеріне
Машинада жылдам тазалау үшін
Жеңіл және жылжымалы шаңсорғышты сымсыз іздейтіндерге
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 4 кг |
| Негізгі | |
| Сору қуаты | 1000 Вт |
| Қуат тұтыну | 130 Вт |
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Циклон сүзгісі |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 120 см |
| Тереңдігі | 19 см |
| Қуат көзі | батарея |
| Шаң жинағыштың көлемі | 0.6 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 10х19х120 |
| Қуатты реттегіш | тұтқада |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | құрғақ |
| Түсі | Көгілдір |
| Сүзгілеу сатыларының саны | 3 |
| Ені | 10 см |
- Бағасы: 41 990 ₸










