
Шаңсорғыш HAUSLER Corded stik шаңсорғыш HLS-06TT5NCRBS RED қызыл
- Қолжетімді емес
- Коды:119345356
19 685 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Hausler Corded Stik шаңсорғыш тік шаңсорғыш - қуатты және ықшам шаңсорғыш. Үйіңізді тез және тиімді құрғақ тазалау үшін өте қолайлы. Қуаты 600 Вт және вакуумдық қуаты 18 кПА, ол барлық беттерде мінсіз тазалықты қамтамасыз ете отырып, кез келген ластануды жеңе алады. Шаңсорғыш көлемі 0,6 литр шаң жинауға арналған контейнермен жабдықталған, бұл тазалау процесін жеңілдетеді. Телескопиялық түтік ұзындықты оңай реттеуге мүмкіндік береді, тіпті жету қиын жерлерде де ыңғайлылықты қамтамасыз етеді. Кабельдің ұзындығы 5 метрді құрайды, бұл розетканы жиі ауыстырмай-ақ бөлмеде жеткілікті қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Сүзу жүйесі: шаңның ұсақ бөлшектері мен аллергендерді тиімді ұстайтын, үйіңіздегі ауаның тазалығын қамтамасыз ететін губка және микрофильтр. Жиынтыққа 5 қондырма кіреді: 1) Классикалық - ірі қоқыстардан, шаңнан және басқа аллергендерден тиімді тазарту үшін 2) Саңылаулы 2в1 3) Жалпақ саптама 4) Диванға арналған саптама 5) Жету қиын жерлерге арналған диванға арналған саптама. Шаңсорғыш желіден жұмыс істейді, бұл бүкіл тазалау процесінде тұрақты қуат пен өнімділікке кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2 келі |
| Биіктігі | 108.5 см |
| Тереңдігі | 19 см |
| Желілік баудың ұзындығы | 5 м |
| Қуат көзі | желі |
| Сору қуаты | 1800 Вт |
| Шаң жинағыштың көлемі | 0.6 л |
| Тұтынылатын қуат | 600 Вт |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 10х19х108.5 |
| Сору құбыры | телескопиялық |
| Турбощетка жиынтықта | Жоқ |
| Тазалау | құрғақ |
| Түсі | Қызыл |
| Ені | 10 см |
- Бағасы: 19 685 ₸







