
ASUS NUC 14 Essential 90AR00M2-M000F0 неттопы қара
- Бар
- Коды:150642382
113 938 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ASUS NUC 14 Essential
ASUS NUC 14 Essential — это мини-ПК нового поколения, который выводит производительность, портативность и универсальность на новый уровень. Благодаря новейшим энергоэффективным процессорам Intel ® Core™ серии N и разнообразным возможностям подключения, это элегантное и компактное устройство создано для повышения производительности и облегчения работы с различными приложениями.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бейне карта | Intel Graphics |
| Биіктігі | 36 мм |
| Интерфейстер | 3.5 mm jack, DisplayPort, HDMI, LAN (RJ-45), USB 2.0, USB 3.2 |
| Процессор ядроларының саны | 4 ядро |
| Жинақтау | Кепілдік картасы, Жылдам іске қосу нұсқаулығы, Қуат кабелі (еуро розетка) |
| Қоректендіру блогының қуаты | 65 Вт |
| Операциялық жүйе | ОЖ жоқ |
| Wi-Fi желісін қолдау | Иә |
| Орталық Есептеуіш Бөлім | 90AR00M2-M000F0 |
| ЖЖҚ көлемі | жоқ |
| Wi-Fi стандарты | 802.11ax |
| Графикалық картаның түрі | кіріктірілген |
| Жинақтауыш түрі | жоқ |
| ЖЖҚ түрі | DDR5 |
| Қалыңдық | 115 мм |
| Түсі | Қара |
| ЖЖҚ жиілігі | 4800 мГц |
| Ені | 135 мм |
- Бағасы: 113 938 ₸


