
1STPLAYER DK PREMIUM PS-700AX 700 Вт қуат көзі
- Бар
- Коды:106601305
28 224 ₸
- +7 (701) 635-42-91
1STPLAYER DK PREMIUM 7.0 қуат көзі стандартты қара корпуста келеді, бұл оны орташа және үлкен жүйелік корпустарға орнатуға мүмкіндік береді. Ол шығаратын 750 Вт қуат өнімді процессор мен ойын графикалық картасының үздіксіз жұмысын қамтамасыз ету үшін жеткілікті. Блокқа оның конструкциясындағы барлық қажетті элементтерді қосу үшін тиісті қосқыштар мен ажыратылмайтын кабельдер қарастырылған.
1STPLAYER DK PREMIUM 7.0 қуат көзінің тұрақты жұмысын 120 мм желдеткіш қамтамасыз етеді, ол блоктың барлық элементтерін жоғары жүктеме кезінде белсенді түрде салқындата алады. Бұл ретте жұмыс істеп тұрған желдеткіштің шу деңгейі 27.5 дБ аспайды. 80 PLUS Bronze сертификаты қондырғының энергия тиімділігін және оның тиімділігін 80% және одан жоғары деңгейде растайды. Қоректендіру блогында оны асқын кернеуден, токтың асқын кернеуінен, қысқа тұйықталудан қорғау механизмдері орнатылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.2 кг |
| Кіріс жиілігі | 50-60 |
| Кіріс кернеуі | 100 — 240 жылы |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| CPU қосқыштарының саны | 2 |
| IDE қосқыштарының саны | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| Қуат | 700 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 140*150*86 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Bronze |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 28 224 ₸






