
Ноутбук Lenovo V15 G2 ALC 15.6" / 8 ГБ / SSD 512 ГБ / DOS / 82КД0033РУ
- Қолжетімді емес
- Коды:102159416
352 882 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Современный дизайн этого ноутбука придает ему превосходный внешний вид, а его тонкий корпус отлично подходит для путешествий. 15.6-дюймовый дисплей стандарта FHD (1920 x 1080) обеспечивает яркость цветов и четкость изображения, а узкие боковые рамки улучшают обзор.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lenovo |
| Түсі | Қара |
| Түрі | Ноутбук |
| Қосылу және байланыс | |
| USB 2.0 интерфейстерінің саны | 1 |
| Жедел жад | |
| Жад слоттарының саны | 1 |
| Жад жиілігі | 3200 МГц |
| Процессордың сипаттамалары | |
| L2 кэш көлемі | 3 Мб |
| L3 кэш көлемі | 8 Мб |
| Графика | |
| Бейне жады түрі | SMA |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.7 кг |
| Экран | |
| Экран диагоналы | 15.6 дюйм |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Батарея | 38 Вт сағ |
| Процессордың базалық жиілігі | 2100 мГц |
| Bluetooth нұсқасы | 5.0 |
| Бейне карта | AMD Radeon Graphics |
| Кірістер | микрофон/құлаққап шығысы Combo |
| Шығулар | HDMI, RJ-45 |
| Өлшемдері (ЛхШхТ) | 235х359х19,9 мм |
| Дыбыс | стерео үндеткіштер, 1.5 Вт x2, Dolby Audio |
| Жинақтауыш интерфейсі | PCIe 3.0x4 NVMe |
| Интерфейстер | USB 3.1, USB Type-C |
| Камера | Құпиялылық ысырмасы бар 720p |
| USB 3.1 интерфейстерінің саны | 1 |
| Процессор ядроларының саны | 6 ядро |
| Процессордың максималды жиілігі | 4000 мГц |
| Жадтың максималды көлемі | 12 ГБ |
| Жинақтағыштардың жалпы көлемі | 512 ГБ |
| Операциялық жүйе | ОЖ жоқ |
| Экранды жабу | күңгірт |
| Батареяның шамамен қызмет ету мерзімі | 7.5 сағ |
| Орталық Есептеуіш Бөлім | AMD Ryzen 5 5500U |
| ЖЖҚ көлемі | 8 ГБ |
| Экран ажыратымдылығы | 1920x1080 |
| Желілік карта | кіріктірілген желілік карта, 1000 Мбит/с |
| Wi-Fi стандарты | 802.11ac |
| Техпроцесс | 7 нм |
| Бейне адаптердің түрі | кіріктірілген бейне карта |
| Қатты диск түрі | SSD |
| Матрица түрі | TN |
| Жад түрі | DDR4 |
| Flash-карталарды оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
| Экранды жаңарту жиілігі | 60 Гц |
| Экран жарықтығы | 250 кд/м2 |
- Бағасы: 352 882 ₸





