
Тік бұрышты тарату қорабы Schneider Electric 99х300х470 мм, пластик
- Қолжетімді емес
- Коды:149080847
21 825 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалқан кіріктірілген SE EZ9EUA312 36 модуль түтінді есік
Easy9 EU қалқаны модульдік жабдыққа арналған ойықты тарату қалқаны болып табылады. Оның өлшемі әрқайсысы 18 мм 12 модульден тұратын 3 қатарға ие және кез келген модульдік жабдыққа орнатылуы мүмкін. Қалқан жерге тұйықтау және бейтарап терминал блоктарымен, сондай-ақ олардың бекіткіштерімен бірге жеткізіледі. Әрбір терминал блогында 22 қосқыш терминал бар (11х16мм2 + 11х10мм2). Ол 180° бұрышта қайта реттелетін және ашылатын түтінді есікпен жабдықталған. Қалқанның түсі – ақ (RAL 9003). Қалқан үй-жайлардың ішінде орнатуға арналған. Есіктері жабық IP40 және есіктері ашық IP30.
Easy9 EU қалқаны модульдік жабдыққа арналған ойықты тарату қалқаны болып табылады. Оның өлшемі әрқайсысы 18 мм 12 модульден тұратын 3 қатарға ие және кез келген модульдік жабдыққа орнатылуы мүмкін. Қалқан жерге тұйықтау және бейтарап терминал блоктарымен, сондай-ақ олардың бекіткіштерімен бірге жеткізіледі. Әрбір терминал блогында 22 қосқыш терминал бар (11х16мм2 + 11х10мм2). Ол 180° бұрышта қайта реттелетін және ашылатын түтінді есікпен жабдықталған. Қалқанның түсі – ақ (RAL 9003). Қалқан үй-жайлардың ішінде орнатуға арналған. Есіктері жабық IP40 және есіктері ашық IP30.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 470 мм |
| Ұзындығы | 99 мм |
| Ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP40 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 21 825 ₸



