
DIN-рельстегі Deluxe шектегіші 1 дана, Plastic stopper on DIN rail Deluxe EW-35
- Бар
- Коды:138045487
1 417 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Deluxe EW-35 DIN-рельсті тығын
Ол модульдік жабдықты және терминалдық қысқыштарды DIN рельсіне бекіту үшін қолданылады, бұл құрылғылардың өздігінен сырғып кетуіне және орнату рельсінен шығып кетуіне жол бермейді.
Ол модульдік жабдықты және терминалдық қысқыштарды DIN рельсіне бекіту үшін қолданылады, бұл құрылғылардың өздігінен сырғып кетуіне және орнату рельсінен шығып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deluxe |
| Ұзындығы | 27 мм |
| Ені | 8.5 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Биіктігі | 46 мм |
| Саны | 1 |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | DIN-рейкадағы шектегіш |
- Бағасы: 1 417 ₸



