
iPower DIN-рельсті розетка 1 дана, ADC-5
- Бар
- Коды:116739125
1 972 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
iPower дин-рельсті розетка Номиналды кернеуі 240 В ток жиілігі 50 Гц электр панельдеріне орнатуға арналған және әртүрлі электр жабдықтарын қосу үшін қолданылады. Розеткалардың корпусы жануды қолдамайтын пластиктен жасалған. Розеткаларды орнату DIN-рельске жүргізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | iPower |
| Номиналды ток | 16 А |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 0 мм |
| Ұзындығы | 0 мм |
| Ені | 0 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Саны | 1 |
| Материал | Пластик |
| Номиналды кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | DIN-рельсті розетка |
- Бағасы: 1 972 ₸


