
35х17х75 мм плинтус кабель-арнасы үшін DKC жалғау/жапсар жапқыш
- Бар
- Коды:149576694
3 788 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Едендік арна үшін түйіспеге жалғау 75х17 мм, GSP. Мақсаты: еден қораптарының екі кесіндісі арасындағы түйісуді сәндік безендіру. Техникалық сипаттамалары: материал – ABS пластик; қораптарды керек-жарақпен біріктіру үшін қораптардың қақпақтарындағы жұмсақ кірістірулерді (әр жағынан 7 мм) толығымен кесу немесе кесу қажет (қосылымды көтерілген немесе қораптан шығарылған қақпақтарға орнату ұсынылады). Түсі ақ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 35 мм |
| Ені | 17 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 75 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ернеулік кабель-арнасы үшін түйіспеге жалғау/қондырма |
- Бағасы: 3 788 ₸



