
ҚФБ Epson L14150 C11CH96404
- Бар
- Коды:101003486
318 627 ₸
- +7 (701) 635-42-91
ҚФБ Epson L14150 C11CH96404 – бұл басып шығару, сканерлеу, көшіру және факс функцияларын біріктіретін үй мен кеңсеге арналған бір терезе шешімі. 🚀 AirPrint және веб-интерфейсті қолдау арқылы сіз қай жерде болсаңыз да, кез келген құрылғыдан басып шығара аласыз.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Түрлі-түсті баспа – жарқын және қанық суреттер мен құжаттар үшін.
- 🧱 Автоматты екі жақты басып шығару – қағаз бен уақытты үнемдеу.
- 🌱 Фотосуреттерді басып шығару – жоғары сапалы естелік суреттер жасаңыз.
- 💧 Сия бүріккіш басып шығару технологиясы – жоғары айқындық пен нақтылауды қамтамасыз етеді.
- 📶 AirPrint қызметін қолдау – Apple құрылғыларынан лезде басып шығару.
Жұмыс құжаттарын басып шығарудан бастап фотокөшірмелерді жасауға және факстарды жіберуге дейінгі кең ауқымды тапсырмаларды орындау үшін барлығы бір құрылғыны қажет ететіндер үшін өте қолайлы. Жақсы нәтижеге қол жеткізу үшін тығыздығы 64-256 г/м2 жоғары сапалы қағазды пайдалануды ұсынамыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Epson |
| Интерфейстер | USB |
| Сканер түрі | Планшет |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты екі жақты басып шығару | Иә |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 498х245х358 мм |
| Түпнұсқаларды автоматты түрде беру құрылғысының сыйымдылығы | 35 парақ |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Тасымалдаудың максималды жылдамдығы | 33.6 Кбит/с |
| Бір циклдегі көшірмелердің максималды саны | 99 |
| Түрлі-түсті басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 4800x1200 |
| Ақ-қара басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 4800x1200 dpi |
| Көшіргіштің максималды ажыратымдылығы | 1200x2400 dpi |
| Факстың максималды рұқсаты | 200x200 |
| Сканерлеудің максималды өлшемі | 216х297 мм |
| Максималды формат | A3 |
| Түпнұсқаның максималды форматы | A4 |
| Тамшының ең аз көлемі | 3.3 кл |
| Факс жады | 180 беттер |
| Деректерді тасымалдау | веб-интерфейс, AirPrint қызметін қолдау, тікелей басып шығару |
| Басып шығару | жылтыр қағазға, карточкаларда, конверттерде, күңгірт қағазға, фотоқағазға |
| Фотосуреттерді басып шығару | Иә |
| Қағаздың тығыздығы | 64-256 г/м2 |
| Қағазды жіберу | 250 |
| ОЖ қолдау | Windows |
| Тұтынылатын қуат | 12 |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Сканердің рұқсаты | 1200x2400 dpi |
| Ресурс | 30000 бет (б/б картридж/тонер) |
| Басып шығару жылдамдығы | 17 бет/мин (б/б), 9 бет/мин (түрлі-түсті), |
| Баспа технологиясы | сиялы |
| Датчик түрі | байланыс (CIS) |
| Мөрдің түрі | түрлі-түсті |
| Құрылғы | ҚФБ |
| Түпнұсқаларды автоматты түрде беру құрылғысы | екі жақты |
| Жад карталарын оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
- Бағасы: 318 627 ₸






