
iPower аспалы тарату қалқаны IP66 500х400 мм
- Қолжетімді емес
- Коды:129308823
34 382 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
iPower 500 400 250 IP66 металл қалқаны Төмен кернеулі коммутациялық жабдықтың әртүрлі жинақтарын (басқару қалқандары, дабыл жүйесін автоматтандыру және қорғаныс) жасауға арналған. Металл қалқан полимерлі ұнтақ бояумен боялған. Тұрғын үй, әкімшілік, сауда және өндірістік ғимараттардағы электр қондырғыларына қолданылады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | iPower |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Ені | 400 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Материал | Металл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша | Металл қалқан, iPower, ST 500*400*250 ІР66 |
| Модульдер саны | 1 |
| Өлшемдері | 500*400*250 |
| Монтаждау тәсілі | аспалы |
| Қорғау дәрежесі | IP66 |
| Шкафтың түрі | тарату қалқаны |
- Бағасы: 34 382 ₸


