
1STPLAYER NGDP 1300 Вт қуат көзі
- Бар
- Коды:117849491
116 588 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуат көзі 1STPLAYER NGDP HA-1300BA3-BK, 1300 Вт, 80 Плюс платина, толық модульдік.
1STPLAYER NGDP 1300W Platinum қуат көзі - көптеген ұшпа құрамдас бөліктері бар өнімділігі жоғары компьютерлік жүйелерді қамтамасыз етуге арналған қуатты қуат көзі.
1300 Вт қуат көзі жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді, бұл оны көптеген графикалық карталары бар ойын компьютерлері немесе кәсіби жұмыс станциялары сияқты қуатты қажет ететін жүйелер үшін өте қолайлы етеді.
Қуат көзі бар 80 PLUS Platinum сертификаты, бұл жоғары энергия тиімділігін растайды, қуат көзі жеткізілетін энергияны тиімді пайдаланады және жылу шығыны аз болады.
Техникалық сипаттамалар:
Форма-фактор: ATX v3.0
Қуаты: 1300 Вт
Қуат коэффициентін түзеткіш (PFC) Белсенді
80 PLUS Platinum сертификаты
Салқындату жүйесі FAN 1x120mm
Қауіпсіздік OVP, OCP, OPP, UVP, SCP, Lightning Protection
1STPLAYER NGDP 1300W Platinum қуат көзі - көптеген ұшпа құрамдас бөліктері бар өнімділігі жоғары компьютерлік жүйелерді қамтамасыз етуге арналған қуатты қуат көзі.
1300 Вт қуат көзі жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді, бұл оны көптеген графикалық карталары бар ойын компьютерлері немесе кәсіби жұмыс станциялары сияқты қуатты қажет ететін жүйелер үшін өте қолайлы етеді.
Қуат көзі бар 80 PLUS Platinum сертификаты, бұл жоғары энергия тиімділігін растайды, қуат көзі жеткізілетін энергияны тиімді пайдаланады және жылу шығыны аз болады.
Техникалық сипаттамалар:
Форма-фактор: ATX v3.0
Қуаты: 1300 Вт
Қуат коэффициентін түзеткіш (PFC) Белсенді
80 PLUS Platinum сертификаты
Салқындату жүйесі FAN 1x120mm
Қауіпсіздік OVP, OCP, OPP, UVP, SCP, Lightning Protection
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 4.4 кг |
| Кіріс жиілігі | 50/60Hz |
| Кіріс кернеуі | 110-240V |
| Қосымша ақпарат | Кабель 16pin (12VHPWR) - 600 W жиынтықта |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| CPU қосқыштарының саны | 2 |
| IDE қосқыштарының саны | 4 |
| PCI-E қосқыштарының саны | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 12 |
| Қуат | 1300 Вт |
| 12VHPWR болуы | Иә |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 15 х 8.6 х 14 см |
| Сертификат 80 PLUS | Platinum |
| Салқындату жүйесі | 120 мм |
| Стандарт | ATX 12V v3.0 |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 24+8 pin |
- Бағасы: 116 588 ₸






