
Nika баспалдақ, сатылар 3,
- Бар
- Коды:50500130
12 852 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Nika СМ3 болат басқышы тұрмыста пайдалануға жарамды. Құралдарды орналастыруға арналған пластик науасы бар. Үшінші саты алаң түрінде жасалған. Қауіпсіздік белдіктері баспалдақтың жайылып кетуіне жол бермейді.
Ашылған кезде еденнен жоғарғы кең баспалдаққа дейінгі арақашықтық 62 см құрайды.
Біз 62 см есептейміз +Сіздің бойыңыз +созылған қолдарыңыз= шамамен 250 см-ден 270 см-ге дейін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Nika |
| Салмақ | 5 кг |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Платформаға (алаңға) дейінгі биіктік | 62 мм |
| Бүктелген түрдегі ұзындық | 125 см |
| Қосымша ақпарат | тұтқадағы құралға арналған науа |
| Сатылар саны | 3 |
| Макс. жұмыс биіктігі (қызметкермен бірге) | 283 қараңыз |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | ұйымдастырушымен бірге |
| Өлшемдері | Белгіленген кезең ашылған түрде 62 см |
| Жиналмалы механизм | Иә |
| Түрі | баспалдақ |
| Трансформер | Жоқ |
| Баспалдақтардың ені | 42 см |
- Бағасы: 12 852 ₸




