
90х90х50 мм қабырғалық кабель-арнаға арналған DKC т-бөлгіш (тройник)
- Бар
- Коды:148485889
6 965 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үштік DKC 09506 90х50 мм
Тройник Т-тәрізді түйіспелердің орындарын бүркемелеу үшін қолданылады. Аксессуар 90х50 мм кабель арналарымен үйлесімді. Материал: жапсырма – АБС-пластик; негіз және бөлгіштер – ПП. Түсі - ақ
Тройник Т-тәрізді түйіспелердің орындарын бүркемелеу үшін қолданылады. Аксессуар 90х50 мм кабель арналарымен үйлесімді. Материал: жапсырма – АБС-пластик; негіз және бөлгіштер – ПП. Түсі - ақ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 90 мм |
| Ені | 90 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | қабырғалық кабель-арнаға арналған т-бөлгіш (тройник) |
- Бағасы: 6 965 ₸



