
Кронштейн 939-001817 қара
- Бар
- Коды:147004825
176 523 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұл Logitech Tap құрылғысына арналған қабырға аспасы (Wall Mount).
Logitech
"Пластина + ілмек (plate and cleat)" конструкциясы құрылғыны іс жүзінде шығыңқы қалыңдықсыз қабырғаға мықтап бекітуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Без бренда |
| Түсі | Қара |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материал | Алюминий |
| Жүк көтергіштігі | 1 кг |
| Үйлесімді сериялар | LOGITECH 939-001817 |
| Үйлесімді бренд | LOGITECH |
| Монтаждау тәсілі | қабырға |
- Бағасы: 176 523 ₸

