
Қуат көзі 1STPLAYER FK PS-600FK 600W қара
- Бар
- Коды:101418138
19 413 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуат көзі 1STPLAYER FK PS-600FK 600W — сенімді қуат көзі қамтамасыз ететін сіздің компьютеріңіз үшін жоғары өнімділік және төзімділік.
✨ Ерекшеліктері:- ✅ Қуаты 600 Вт — көптеген ойын және кеңсе жүйелеріне жарамды.- 🔒 12 см желдеткіші бар салқындату жүйесі — тиімді салқындатуды және шудың төмен деңгейін қамтамасыз етеді.- ⚡ Асқын кернеуден қорғау (OVP) — жабдықтың қауіпсіздігіне кепілдік береді.- 🔌 Қосқыш түрі 24+8 pin — көптеген аналық платалармен үйлесімді.
Іздейтін пайдаланушылар үшін өте қолайлы сенімді және қуатты қуат көзі барлық компоненттердің тұрақты жұмысын қамтамасыз ете отырып, дербес компьютеріңізді құру немесе жаңарту.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.9 кг |
| Кіріс жиілігі | 47-63 Гц |
| Кіріс кернеуі | 200-240 жылы |
| Қорғау | асқын кернеуден қорғау (OVP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| PCI-E қосқыштарының саны | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 2 |
| Қуат | 600 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 15х8,6х14 см |
| Сертификат 80 PLUS | Жоқ |
| Салқындату жүйесі | 1 желдеткіш: 12х12 см (гидравликалық) |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 24+8 pin |
| Шу деңгейі | 27.5 |
- Бағасы: 19 413 ₸



