
1STPLAYER HA-1300BA3-WH 1300 Вт қуат көзі
- Бар
- Коды:115431076
120 482 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Сіздерге ұсынамыз
1STPLAYER HA-1300BA3-WH қоректендіру блогы
қуатымен
1300 Вт
сертификатпен
80 PLUS Platinum
— қуатты ойын жүйелері мен жұмыс станциялары үшін тамаша таңдау.✨ Ерекшеліктері:- ✅
Жоғары тиімділік
— энергияның ең аз шығыны және тұрақты өнімділік.- 🔒
Көп деңгейлі қорғаныс
— қауіпсіз пайдалану үшін асқын кернеуден, шамадан тыс жүктемеден және жоғары температурадан қорғау.- 🌟
Ажыратылатын кабельдер
— кабельдерді орнату ыңғайлылығы және басқаруды жеңілдету.- ⚡
ATX форм-факторы
— көптеген корпустармен үйлесімділік.Бұл қуат көзі өз жүйелерінен жоғары өнімділік пен сенімділікті талап ететін ойыншылар мен кәсіпқойлар үшін өте қолайлы. Ол тіпті максималды жүктемелерде де тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді.Жүйеңіздің максималды өнімділігі мен ұзақ мерзімділігіне қол жеткізу үшін сапалы құрамдастармен бірге пайдалануды ұсынамыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 4.65 кг |
| Қорғау | шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| PCI-E қосқыштарының саны | 1 |
| SATA қосқыштарының саны | 1 |
| Қуат | 1300 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 140 x 150 x 86 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Platinum |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
| Шу деңгейі | 45 дБ |
- Бағасы: 120 482 ₸



