
1STPLAYER HA-850BA4 850 Вт қуат көзі
- Қолжетімді емес
- Коды:116022645
59 622 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Сіздерге ұсынамыз 1STPLAYER HA-850BA4 қоректендіру блогы қуатымен 850 Вт — компьютеріңіздің тұрақты жұмыс істеуі үшін тамаша таңдау. Бұл қуат көзі қамтамасыз етеді жоғары тиімділік және сенімді қорғауды
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Сертификат 80 PLUS Gold — жоғары тиімділік және электр энергиясын үнемдеу.
- 🔒 Кешенді қорғаныс — асқын кернеуден, шамадан тыс жүктемеден және жоғары температурадан қорғау.
- 🌟 Ажыратылатын кабельдер — кеңістікті орнату және ұйымдастыру ыңғайлылығы.
- ⚙️ ATX форм-факторы — көптеген корпустармен үйлесімділік.
1STPLAYER HA-850BA4 қуат көзі компьютерден жоғары өнімділік пен сенімділікті талап ететін ойыншылар мен пайдаланушылар үшін өте қолайлы. Бұл ойын жүйесіне немесе жұмыс станциясына тамаша қосымша болады.
Жүйенің максималды өнімділігі мен ұзақ мерзімділігіне қол жеткізу үшін сапалы құрамдас бөліктермен пайдалануды ұсынамыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.4 кг |
| Қорғау | шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), жоғары температурадан (ОТП) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| PCI-E қосқыштарының саны | 1 |
| SATA қосқыштарының саны | 1 |
| Қуат | 850 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 15 х 8.6 х 14 см |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
| Шу деңгейі | 45 дБ |
- Бағасы: 59 622 ₸



