
Зарядтағыш TTEC 2SCG20LNS Lightning, USB Type-C 20 Вт сары
- Бар
- Коды:150730383
7 434 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Современное компактное зарядное устройство Ttec SmartCharger GAN 20W обеспечивает быструю и безопасную зарядку ваших устройств благодаря энергоэффективной технологии GaN. Идеально подходит для смартфонов, планшетов и других гаджетов с поддержкой быстрой зарядки. В комплекте кабель USB-C → Lightning (120 см) в стильном неоново-желтом цвете.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ttec |
| Жылдам зарядтау | Иә |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артикул | 2SCG20LNS |
| Кабель ұзындығы | 120 см |
| Қосылатын құрылғылар саны | 1 |
| Максималды шығыс тогы | 3 А |
| Зарядтау қуаты | 20 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу қосқышы | Lightning, USB Type-C |
| Үйлесімділік | Lightning бар құрылғылар |
| Жылдам зарядтау стандарты | PD20W |
| Алмалы-салмалы кабель | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түрі | желілік зарядтау |
- Бағасы: 7 434 ₸





