
Электр гриль Tefal GC306012
- Бар
- Коды:12600069
96 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Tefal ультра жылдам пісіруге және уақытыңызды үнемдеуге арналған жаңа шешімді ұсынады: жақсартылған екі жақты жылытудың арқасында Health Grill by Tefal 2 есе жылдам пісіреді. Ет, балық, көкөністер, теңіз өнімдері, ыстық бутербродтар - бірнеше минут ішінде сүйікті шедеврлеріңізді жасаңыз. Жұмыстың үш позициясы арқылы жаңа рецепттерді табыңыз: гриль, барбекю және "пеш" - пицца мен хот-догтарды жылытуға жарамды. Гриль жабыспайтын жабыны бар алмалы-салмалы табақтармен жабдықталған, бұл майсыз пісіруге мүмкіндік береді және әрбір тағамды пайдалырақ етеді. Шырын мен май сұйықтықты ұстау үшін арнайы науаға құйылады. Пластиналар мен науаны ыдыс жуғыш машинада тазалау оңай. Құрылғыны тігінен жинақы түрде сақтауға болады - бұл шағын асүй үшін үлкен плюс.
Ультра жылдам пісіру: жақсартылған екі жақты қыздырудың арқасында олар 2 есе жылдам піседі. Ет, балық, көкөністер, теңіз өнімдері, ыстық бутербродтар бірнеше минут ішінде дайын болады. Сіздің уақытыңызды үнемдейді.
Пластиналар мен науаны ыдыс жуғыш машинада тазалау оңай. Құралды тігінен жинақы түрде сақтауға болады. Шағын асүй үшін үлкен плюс.
Сапалы тозуға төзімді пластиналар.
Ауыстырылатын құйылған алюминий пластиналар.
Салауатты тағам дайындау.
Артық майсыз пісіріңіз: майды барынша ағызу үшін еңкейтілген табақтар.
Құрылғының дайындық индикаторы.
Индикатор шамы құрылғының жұмысқа дайын болғанын хабарлайды.
Ультра жылдам пісіру: жақсартылған екі жақты қыздырудың арқасында олар 2 есе жылдам піседі. Ет, балық, көкөністер, теңіз өнімдері, ыстық бутербродтар бірнеше минут ішінде дайын болады. Сіздің уақытыңызды үнемдейді.
Пластиналар мен науаны ыдыс жуғыш машинада тазалау оңай. Құралды тігінен жинақы түрде сақтауға болады. Шағын асүй үшін үлкен плюс.
Сапалы тозуға төзімді пластиналар.
Ауыстырылатын құйылған алюминий пластиналар.
Салауатты тағам дайындау.
Артық майсыз пісіріңіз: майды барынша ағызу үшін еңкейтілген табақтар.
Құрылғының дайындық индикаторы.
Индикатор шамы құрылғының жұмысқа дайын болғанын хабарлайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tefal |
| Жағдайы | Жаңа |
| Грильдің габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 4.1 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жинақтау | майды жинауға арналған нұсқаулық|таба |
| Жұмыс бетінің материалы | Металл |
| Қуат | 2000 Вт |
| Ерекшеліктері | 3 ереже: гриль, барбекю және пеш, алмалы-салмалы пластиналар |
| Жиналмалы | Иә |
| Өлшемдері | 37х38х20 см |
| Температураны реттеу | Иә |
| Ауыстырылатын панельдер | гриль жасау |
| Түрі | гриль жасау |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқарма | электрондық |
| Түсі | Болат, Қара |
- Бағасы: 96 990 ₸










