
SteelSeries QcK Edge M 320x270x2 мм тінтуір тақтасы қара
- Қолжетімді емес
- Коды:100129721
11 382 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
QcK Edge жиектерінің қосымша қаптамасымен мақтана алады, бұл оларды әлдеқайда берік етеді және ұзақ уақыт пайдаланғаннан кейін де деформациялардың пайда болуына жол бермейді.
Басқаруда одан да дәлдік!
Басқаруда одан да дәлдік!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SteelSeries |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 320 мм |
| Ойын | Иә |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | мата |
| Ерекшеліктері | тігілген жиектер |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 2 мм |
| Ені, мм | 270 мм |
- Бағасы: 11 382 ₸



