
Шаршы тарату қорабы KSC 85х85х40 мм, АБС-пластик
- Бар
- Коды:102038086
1 501 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қорап КСК 11-303 о/п
—
сенімді шешім
сыртқы монтаждау үшін, жасалған
АБС-пластика
сыртқы әсерлерден қорғауды қамтамасыз ететін.✨ Ерекшеліктері:- ✅
Шаң мен ылғалдан қорғау класы IP55
— шаң мен ылғалдан сенімді қорғаныс.- 🧱
Төзімді АБС-пластик
— механикалық зақымдануға және ультракүлгін сәулеленуге төзімді.- 🔗
Шағын өлшемдер
(40x85x85 мм) — шектеулі кеңістіктерде орнатудың ыңғайлылығы.Әртүрлі салаларда, соның ішінде пайдалану үшін жарамды
электр монтаждау
және
автоматтандыру
, қосылыстар мен жабдықтардың сенімді қорғалуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ұзындығы | 85 мм |
| Ені | 85 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP55 |
| Материал | АБС-пластик |
| Монтаждау | сыртқы |
- Бағасы: 1 501 ₸

